Navigation Menu+

SÜPER!


Mükemmel.

13 Comments

 1. (www.modaduygusu.blogspot.com) bayıldım nerden bu kuzum bu arada anneannem de böyle diyor canım. Ama artık güzel haberler verecek duruma gelelim istiyorum canım. Duaların için Allah razı olsun güzelim, kombin için de tabii ki. Sağlık olunca kombin falan bahane oluyor ne yazık ki :( Sevgiler canım.

 2. Versace bu ayakkabının markası bende bayıldım gerçekten mükkemmel ötesi.Arzulanası bir ayakkabı.
  İnşallah Allah'ın izniyle güzel haberlerinin duyucaz yakında.İnanır mısın bugün aklımdan geçtin dedim dua edicektim ve ettim inşallah işe yarar.sevgilerimle

 3. Hadi ya ben Versace'de 3 sene 4 katın yöneticiliğini yapmıştım yazmıştım da blogda bak sen ya bayıldım resmen. Canımsın inanırım tabii binlerce kez sağol balımsın

 4. Ne güzel bir iş yapmışsın tam benlik:)İnsanın çalıştıkça çalışası gelir:)
  Rica ederim ne demek insanlar zor günlerinde birbirine destek olmalı Bende elimden geldiğince yanındayım edicim:)

 5. Sorma kuzu darısı başına ama zordu be o günler hele MANGO'da müdür olduğum yıllar kazancı süperdi limuzin kiralayıp gezerdik kız kıza hehe ama değmez deli işi be. Tekrar sağol canım

 6. Öyleydi be şeker ama o kız dediğim çakallar parayı kesince dost olmaktan da çıktılar :) Bu arada yorum panelinden kelime doğrulamyı hayır yapsana çile be böyle yazmak :)

 7. kaldırdım kelime doğrulamayı rahat rahat kaynatabiliriz artık:)Zaten bu çok yaygın bir durum.İnsan gerçekten maddi durumu bozukken ve kötü gününde ayırt edebiliyor dostunu.İyi günde herkes yanında zaten:)

 8. Oh süper, ya daha trajikomik olanı dinle canım, bu hatunlar ona buna meze olmasın diye, ben maaşımı alır aleme akardık. Reina'sından Paper Moon'una kadar karıya kıza ne para yedirdim ahha sorma gitsin :) Erkek olsam işime yarardı :)) Ah ah yemeseydim de kocişimle yerdim şimdi. Sağolsun ben onun gaymeleri yer oldu şimdik :))

 9. hahaha valla koptum cidden:) işte hep iyi niyetten paylaşımcı olmaktan geliyor ne geliyorsa aslında sen iyi birşey yapıyorsun belki olması gereken ama değer bilmez insanlar daha yaygın olduğundan sonuç iyiniyeti suistimal.Fakat her ne olursa olsun Allah'ın adaleti işte sen şuan çok mutlusun.Mutlu bir yuvan var.Maşşallah.O hatunlar ne alemde belli mi :)

 10. Diyecektim ağzımdan aldın sen çok yaşa inan! Yemin ederin onlar şu an meze oldular, babaları yaşlarında adamlarla çıkıyorlar! Aynen öyle ilahi denge işte bebek. Daha güzel hayatı aşkı sana nasip etsin Allah baba :) mucx şeker

 11. :) aminn canım benim çok tşk ederim iyi dileklerin için.Hayırlı biri olcaksa olsun.Yoksa böle çok mutlu mesutum:) öptümm çok kocamannn ediicimm :)

moda