Navigation Menu+

BETSELLER

Bugün Danimarkalı tekstil firması Betseller’in Cevahir alışveriş merkezindeki mağaza açılışındaydım.Önce size Betseller’den söz etmek istiyorum.Betsellerin markaları ;Vero Moda,Jack&Jones;,Only,Pieces ve Name
It. Jack&Jones; erkek ,Name It çocuk(çok şeker kıyafetler vardı minicik minicik:)Vero Moda ve Only biz bayanların Pieces ise aksesuar markası.
Cevahir alışveriş mağazasına davet edilme sebebimiz ise yukarıda okuduğunuz markaların hepsini tek bir mağazada Cevahir avm’de bulabilicek olmamamız.Tüm markaları tek bir mağazada bulabilmek çok iyi bir şans.Eveeet gelelim bugün çektiğim fotoğraflara.

Konuşmacılar:Cihan Seyithanoğlu ile başladı.Cihan Bey Türkiye ülke müdürü.Diğer konuşmacıların isimlerini hatırlamıyorum.(özür diliyorum)


Konuşmalar bitti… Hemen lezzetli ikramlar:)Çok acıkmışım:)Teşekkürler Betseller=)
Pieces accessories’den bir ayakkabı, Only marka bir deri etek ,Vero Moda markalı bir t-shirt satın aldım.Basın statüsünde davetli olduğum için hepsini % 50 indirimli olarak aldım.Fakat onları fotoğraflayacak mecalim pek kalmadı.Ayrı bir post olsun :)

Mağaza dekorasyonu: Ters duran arabayı sevdim.

Günün ikinci yarısı Taksim’de devam etti.Aslında taksimi çok sevmiyorum.Ama sınıf arkadsım orada oturuyor , gidiyim üşengece emri vaki yaparım diye düşündüm:)

Gömlek:Paul Smith

Elbise:Top-Shop
Çorap:Penti
Kısa çorap:Kardeşimin hediyesi.Teşekkürler Burcuuuu çok çok :) çok güzel Başka renklerini de al canım kardeşim:)
Çanta:Mango
Yüzük:Top-shop
Kolye:Coquet
Ayakkabı:Miss 60

2 Comments

  1. ben de uzun zamandır ilkkez müsait olabildim ödevlerim çok yoğun şans işte denk geldi.Gitmiş kadar olmana sevindim.Artık müsait zamanında gider gezersin:)

moda