Navigation Menu+

IFW FİRST DAYS!!

Öncelikle herkese merhaba beni   facebooktan   takip edenler biliyor.Bloguma uzun zamandır fotoğraf yükleyemiyordum.Bu süreçte bu durum gerçekten beni strese soktu.yirmi günlük süreçte yaşadığım en önemli günler İstanbul Fashion Days’ti.ASlında an be an yayınlamak isterdim.. Şimdi katıldığım defilelerden kısa kısa notlarla ve en beğendiğim parçalarla dört günü yayınlayacağım.Umarım heryerde çokça gördüğünüz için sıkılmadan bakar ve okursunuz.Tabiki en son olarak ne giyindim kısmına gelicem.Çok merak eden kişiler için facebookta yayınladım yine oradan takip edenler biliyor.
GIZIA
Eveet gelelim defilelere Gizia ile start verildi.Tabi ben uyuyakaldığım için 15 dk da hazırlanıp evden çıktım.Neyseki taksici kafa çıktı da yetiştirdi beni.
Gizia da koleksiyon mantığını çok iyi görebildim.Parçalar birbirinden kopuk değildi.Mankenlerin toplu podyumdaki fotoğraflarını bulabilseydim ne demek istediğimi daha net anlatabilirdim.Çizgili parçaları çok beğendim.Turuncu elbiseyi çok açık bulsam da çok havalı buldum.Tabi birde en sondaki fotodaki ceketiiii . Benim olsaaa :)

Deniz Mercan
Deniz Mercan’ın 3D deniz giysilerini  sevdim.Balıklı bikini üstünüde.Yalnız kullanılan kumaşlar açısından çok başarılı bulamadım.Sıradan kumaşlardı..Deniz Mercan’ın dans ederek selamlaması sempatikti..

GÜNSELİ TÜRKAY
Günseli Türkay koleksiyonunda hangisi benim olsa diye bakıyorum ama seçim yapamıyorum.Keşke hepsi benim olsa. Ama en çok birinci elbiseyi istiyorum.3D oluşu ve renklerin aniden çıkışıyla beni benden aldı.
Renkler  öyle mükemmeldiki defileyi izlerken resmen dünyadan koptum ve kilitlendim.Hiç bitmeseydi keşke o kadar güzeldi ki. Deniz Berdan’ın  stylingini yaptığı ve kolyelerini tasarladığı defile eğlenceli ve renk bombalarıyla tam bir görsel şölendi.
Birde defile sonrası Deniz’in heyecanı çok güzeldi.Mutluluğu gözlerinden okunuyordu.Blogger arkadaşımınızın heyecanına ortak olmak çok güzeldi.
Son olarak ayakkabılara dikkat!!!!!

Bora Aksu
Bora Aksu’da izlemeye değer defilelerdendi.İşte tasarım bu dedirten ve arzu nesnesi haline gelen bir çok tasarım vardı.Ben yine zor olsa da seçim yapıp en beğendiklerimden seçimler yaptım.Pastel tonların ,fırfırların ve romantik detayların olduğu bir koleksiyondu.Fiyonklu ayakkabıları ve taytları çok sevdim.Bora Aksu’nun hayal dünyasını seviyorum.
moda