Navigation Menu+

İSTANBUL FASHION WEEK SECOND DAY!

İstanbul Fashion Week kapsamında düzenlenen ikinci gün defilelerinden kısa kısa notlar :
KARMA 1
Gül Ağış
İsminin tersten okunuşu Lug Von Sıga markasıyla Gül Ağış karma1 defilesinde podyumda yer alan ilk isimdi.Geçen seneki Lug Von Sıgayla karşılaştırınca kendini ilerlettiğini gördüm.Deri gömlekleri ve çizgili etekleri sevdim.Tabi kısa deri yelekleri.Kesinlikle stylish..


Zeynep Tosun
Zeynep Tosun’un defilesi izlediğim en iyi defilelerden biriydi..Kendini yenilemiş olması geçen seneki mükemmel koleksiyondan hiç bir iz olmaması süper.Vintage havasında renklerin mükemmel kullanıldığı bir koleksiyon.Uzun giyinmeyi çok sevmeme rağmen uzun gömlekler o kadar süperki giyinmeyi reddetmek imkansız.Ceketler ve elbiseler de harika.Tebrikler Zeynep Tosun’a..

Zeynep Erdoğan
Zeynep Erdoğan’ın harem pantolonları ve eteklerini sevdim.Ancak genel olarak kendisini tekrar ettiğini düşünüyorum.Aslında Zeynep Erdoğan’dan beklentilerim daha yüksekti de diyebilirim.Kullandığı el figürünü saç bantlarında sevdim.

Simay Bülbül
Simay Bülbül ‘sihir her yerde ,sihir tüm dünyada’ dedi ve bizi sihirledi.Tekniğini inanılmaz gelişmiş buldum.Defileyi izlerken çok keyif aldım.Koleksiyonu bi kenara koyunca Simay Bülbül’ün podyuma çıktığında öyle bir selamlaması vardıkı..Enerjisini hissetmemek mümkün değildi.Pozitifliğiyle bir kez daha hayranlığımı kazandı.
Didem’in tanrıça gibi podyuma çıkması ve ellerinde ışıklarla mankenlerin etrafında dizilmesi süperdi.
Biliyorsunuz uzun kıyafetleri sevmiyorum  ama burada paylaştıklarımı çok beğendim.Özellikle birinci fotoğraftakini.Gizemli hoş bir elbise…


Mehtap Elaidi
Mehtap Elaidi’nin ‘Arkası Yarın’ koleksiyonuda çok güzel.Yenilikçi çok hoş bir tarzı var.Özge’nin üzerindeki pantolona bayıldım.. Benim olsunn :)Kullandığı renkler ve asimetrik kesimlerle her birisi aslında benim olsun dedirtti.En çok ta ayakkabılar tasarımı ve renkleriyle beğenimi kazandı!

Arzu Kaprol
Arzu Kaprol defilesine kolayca giren şanslı topluluktandım.Kapının önünde büyük izdiham yaşanmış.Neyseki tanık olmadım.
Defilede en çok 3D parçalara bayıldım.Özellikle Tuğçe’nin taşıdığı süper.Arzu Kaprol koleksiyonu için çalıntı yorumlarını duymama rağmen ben özgün buldum.Tamamen Arzu Kaprol havasındalar bence.

3 Comments

  1. Duygucum İFW de tanışdığımıza çok sevindim :)

  2. Hıı bu arada birgün atolyene uğramak istiyorum 😉

  3. bende canım çok memnun oldum çok şekersin.İFW deki dostlugun için tsk ederim.
    Uğra tabi beklerim her zaman :) beraber bişeyler yaparız belki =)

moda