Navigation Menu+

İSTANBUL FASHION WEEK SON GÜN!

İstanbul Fashion Week son günün de katıldığım defilerlerden kısa kısa notlar:
AVVA
Aslında Avva markasını daha klasik çizgide biliyordum.Ancak izlediğim defile sayesinde hem markayı daha yakından tanıdım hemde sevdim.Renkler, çizgiler desenler gibi detayları maskülen kullanmalarını çok beğendim.Klasik-spor karışımı ayakkabılarını çok sevdim.Yalnız erkek mankenlerin bazıları sanki podyumda değilde sokakta yürüyormuş gibiydiler.After Party’de yunanistan erkek güzeli seçilmiş bir mankenle tanıştım ( ismini unuttum ) o da aynı şekilde düşünmüş.Bence bazı mankenler ciddi anlamda bi eğitim sürecinden geçmeliler( bayanlarda dahil)


ÖZLEM SÜER
Özlem Süer’de Taşkışladan farklı bir alanda kızkulesinin müthiş manzarası eşliğinde konseptine uygun , tüm imkanların seferber edildiği bir defile yaptı.Ben en çok kollarda kullanılan kat kat tülleri  ve taşlı taytları beğendim.Onun haricinde genel  olarak abartılı buldum.

KOTON
Veee gelelim son zamanların en olaylı defilesine.Defile öncesinde tüm sinirler gerildi ,itiş kakış ,  izdihama neden olan bir defileydi.İçeri girebilmek için özel bir çaba gerekiyordu.Tabi izleyebilenler şanslı kısımdan sayılıyordu.Bende o şanslı kısımdan oldum.Hatta o kadar şanslıydım ki VIP den girdim :)
Neyse gelelim defileye izdihama sebep olan Alessandra’yla açılış yapıldı.Deniz kıyafetleri gayet güzel tasarım ve çok seksiydiler.Tabi güneşlenmek için kullanılmaz ama mutlaka giyilicek anlar bulunur.Fiyatlarını merak ediyorum.Koton mağazasına gidip görülmeli ve denenmeli.Tabi podyumda benim boyum kadan bacakları olan kızlarda güzel durmuş ihtimali de çok yüksek o yüzden evet kesinlikle denenmeli.Aşağıdaki fotoğrafta paylaştıklarımı ve e n son fotoğraftaki sarıyı çok beğendim ama rengini değil.Su yeşili var mıdır ki ?
Son olarak Alessandra giderken meşhur öpücüğünden de attı.Biz de onu çok öptük :)Kocamann

tüm defile fotoğraflarını markafoni blogdan aldım.TEŞEKKÜRLER MARKAFONİ!

2 Comments

  1. Duygucum resim sorununu çözmene çok sevindim. Çok güzel bi post olmuş eline sağlık. En kısa zamanda vintage avına çıkalım diyorum :)) şubat ayı gelir hemen!!

  2. evet sekerm bende cok mutluyum resım sorunsalını cozdugum için:)
    Tesekkurler biraz zahmetlı oldu hazırlaması ama ifw defilelerini kısaca derleyip topladım :)
    Vintage avına kesinlikle cıkmalıyız ben daha sımdıden ne gıyıncegımı dusunuyorum hahaha :)

moda