Navigation Menu+

FASHION’S NIGHT OUT

FNO kombinasyonumla karşınızdayım :) Bütün gece FNO t-shirt alsam mı almasam mı diye düşünüp ve hala karar verememişken! gece sona erdi :) Eğer almış olsaydım neden aldım ki diyicektim.Almadığım içinde neden almadım ki sanki diyorum :) Neyse birdahaki seneye karar verip gidicem :) 
Ben Nişantaşı’ndaydım.Etkinlik bazında güzel bir etkinlik olmasına karşın amacına ulaştığı konusunda şüphelerim var.Evet çok kalabalıktı ama pek alışveriş çantalarıyla gezen insana rastlamadım…
Benim açımdan çok keyifli bir akşamdı.Arkadaşlarm ve yeni tanıştığım insanlarla harika bir gece geçirdim.Gece dediğime bakmayın çok kalmadım.12.00 olmadan evdeydim.
Kombinasyonuma gelincede dediğim gibi FNO t-shirtte kararsız kaldığımdan dolayı aslında evden öylesine giyip çıktığım t-shirtümle kalakaldım :)
Eteğimide ben tasarlayıp diktim.Aslında içine koyu renk bi astar düşünmüştüm.Mor gibi ama sonra bu parlak bakır rengi kumaşla duruşu çok hoşuma gitti:)
Ceket Burcu Olgun’un atölyesinde denedim çok hoşuma gitti =) Tabiki Burcu Olgun imzasını taşıyor :) 
T-shirt :DKNY
 kolye Coquet 
ayakkabı: Victoria Secret
Tahmin ettiğiniz üzre bayıldm :) Özellikle şu mor olana fena göz koydm.Fotoğraflar Beymen’den


Şirin bir Marc Jacobs Elif’in ojeleriyle uyumlu :)


Gördüğünüz gibi V2K designersa giriş mümkün bile değildi =)
İşte bu da Vöyyg standı =)

7 Comments

  1. Ne güzel ya, iyi eğlenmişsin anlaşılan :)Bu arada kombinine bayıldım, özellikle tişörte!

  2. evet gerçekten çok güzel bir akşamdı :) T-shirtumu beğenmene çok sevindm çünkü bütün aksam arkadaslarımın basının etini yedim :)

  3. Ay ben çok yoruldum ama gömlek tasarladım ona değdi gelenler oldu tanıştık güzeldi genelde ama yoruldum be kuzu

  4. gordm gomleğini hatta yorumda yapmıştm :)
    ellerine sağlık :) ben coraplarının rengine bayılmıştm :) çok seviyorum oyle renkleri canlı canlı :)

  5. sıkı takipçinim herzaman çok hoşsun..Dikkatimi çekti düz fönü daha bi yakıştırıyorum ben sana söylemeden geçemiycem sevgiler 😉

  6. çok ama çok tşk ederim :) Aslında burada da düz değil saçlarım.Dalgalı ama saçlarımı düz yapıp çıtçıtlarımı taktığımda acayip başka bi kız oluveriyorum:) bir gün yaparım :) bakalım takipçiler ne düşünücek :)

  7. düz ayrı bı yakıştırıyorum bayanlara ben nedense :) sana harıka oluyor… 😉

moda