Navigation Menu+

TWO DREAM MAKERS İLE SEVGİLİLER GÜNÜ!!

Sevgilisiyle birlikte olanların  akşam ne giysek diye kıvrandığını , odayı darmadağın edip tüm ihtimalleri gözden geçirip bir türlü karar veremediklerini duyar gibiyim.. Kadınlar güzel anların öncesinde kıyafet,sac, makyaj detay derken hayli gerilir.. Size fikir vermek  için özel günler diyince akla gelen Two Dream Makers’la iş birliği içine girdik :)  Eğer daha çok seçenek istiyorsanız mutlaka gidip yerlerinde ziyaret etmenizi tavsiye ederim. Farklı giyinmek istiyorum , tasarım koksun diyorsanız aşağıda ki tulum tam size göre.Üstünde ki payetli detayı gecenin ilerleyen saatlerine göre çıkarabilirsiniz..

Elegan görünmek istiyorsnız bu  büstiyer ve etek tam size göre..

Ben sevgililer gününün şanına yaraşır kırmızı ve iddiali olmak istiyorum diyorsanız ve akşam yemekten eğlenceye geçen bir programınız varsa bu elbise tam size göre. Omuz detayında ki volanı belinizde veya omuzunuzda da kullanabilirsiniz.İsterseniz sonrası için çok farklı bir giysi de kullanabilirsiniz..

Bu bordo büstiyere Two Dream Makers instagram hesabında paylaştığında görür görmez vuruldum. Sevgililer günü için benim tercihim bu kombinasyon olurdu. Zamansız olması, iddiali olması, deri pantolon ile rock havaya girmesi benim tercih nedenlerim.. Siz sevgililer günü için hangi kombinasyonu tercih edersiniz? 

fotograflar:Göksel Kayış

moda