Navigation Menu+

BLOGGER BAZAAR VOL4!!!

Herkese merhaba:)Uzun zamandir blog yazmayısımın nedeni gezi olaylarinin beni yasamdan sogutmasıydı diyebilirim..Bir daha dönüp yazar mıyım bilmiyordum ama dün gerceklesen Blogger Bazaar’dan daha iyi bir bahane olamazdi yeniden baslamak için.. Bu anlamda Blogger Bazaar Vesta Event’in tatlı sahipleri Gözde Usta ve Selin Cetinkaya‘ya çok teşekkür ederim.. 

Bildiğiniz üzere benim Blogger Bazaar’a ikinci katılışım ancak bu dördüncü düzenlenişiydi. Kafe Pi Mürekkepte N11 ana sponsorlugunda  düzenlendi.Gözde ve Selin’in ne kadar titizlendiklerine sahit olmustum.
Organizasyona katıldıgım zaman tüm yorgunluk,titizleniş ve daha pek coguna değdiğini gördüm..Hersey profesyonelce hazırlanmış bizleri bekliyordu..
Benim için inanılmaz keyifli ve eğlenceli geçti.Özlediğim arkadaşlarimla keyifli vakit geçirdim , yeni insanlarla tanıstım , para kazandim ,makas kuafore sacımı yaptırdım , makyaj saatine nail art uygulattim ,N11’in sevimli kurabiyelerinden tattım , fotoğraf cektirdim , bloggerlardan harika parcalari inanılmaz fiyatlara kaptım ki ben onlara blogger bazaar ganimetleri ismini veriyorum :) 

Bir pazar gününün daha keyifli bir hale getirilebileceğine inanmıyorum. Haklı mıyım?

Kahvaltı yapmadan önce biraz suratsiz oldugumu kabul ediyorum :)Zaten saclarım da yapılmamış :) Makas Kuafore güvenip yıka ve cık yaptım :)

 

 

 

Bu fotografi cektirmekte emeğim büyüktür sayet herkesi bir araya ben topladım :) 
Elimde ki çiçekte canım arkadasim Burcu Saygı‘nın hediyesi:) Çok mutlu oldum <3

Bana özel cekim yapan fotografci arkadasim Evrim Ergin’e tesekkürler:)

 

 

Bu fotografta canımın içi Okan’im var:) Duygu Senyürek’in  tatlı oglusu :) Üstünde ki t-shirtu ben almıştım.Giyinmiş ve taptatlı olmuuuusss:)

Gözde ve Selin‘i ne kadar sevdiğim bu fotografta belli olmus anlatmama gerek kalmadi sanırım :) <3 

Son olarak  İnstagramda ki Moda Duygusu videoma asık oldum :)


Yelek: All Saint Spitalfields
Kazak: Duygu Cinisli (gecen sezon)
Pantolon:Amisu
Bootie:2-3 sene önce yaptırmıştım
Şapka:Zeto (blogger bazaar ganimeti)
Yüzükler:Bebek şenliği için seçtiğim aksesuarlar

 

 

moda