Navigation Menu+

SENİN TASARIMIN SENİN ÇANTAN!

Bu postun ortaya çıkmasi İDMİB’den gelen bir maille basladı!Aklından bir canta tut isimli workshopa beni davet ettiler..Bundan çok gurur duydum ve tabi ki koşarak gittim..
Geceleri uyurken , uyuyamayan bir tipim.Aslında uyku sorunum yok mışıl mışıl uyuyorum ama ertesi sabah bu tür bi etkinlik varsa veya işimle ilgili bir fikir geldiyse heyecandan uyuyamam..Bazen de uyanamazsam korkusuyla gece bir milyon defa uyanırım.
Böylece rezalet bir uykuyla mutlu günüme başlamış olurum. Sabah yataktan kalktığım gibi ne sac ne makyaj umrumdaydi.
Fırlayıp tabi ki en önce gitmişim :) Herkes geldikten sonra Burak Çelet’in çok anlamlı konusmasiyla başladi.Bilmeyenler için Burak Çelet Desa genel müdürü ve İDMİB yönetim kurulu üyesi.. Detaylari şurada yazan ve son başvuru tarihi 23 Ekim olan Deri Detay tasarım yarışmasindan ve
sağlayacağı imkanlardan bahsetti.. Verdiğim linkten inceleyebilirsiniz.Tüm detaylar yazıyor.Eğer aklınızda bu tür bir düşünce varsa hayata geçirmek için daha iyi bir fırsat olamaz! 
Workshopa gelecek olursak London College of Fashion Aksesuar Tasarımı eğitmeni Volker Koch önderliğinde gerçekleşti.O kadar güzel detaylar öğrendim ki.
Öğrendikçe mutlu oldum ‘hadi kararını ver bak bunun bin katını öğreniceksin’ dedim.. İMA eğitmenlerimiz de oradaydı.Hepsi birbirinden donanımlı ve öğretmeye hevesli
insanlar.Gerçekten orada o şekilde birşeyler öğrendikçe o kadar mutlu olmuşum ki keşke hep burada kalsam hiç gitmesem dedim.Kütüphanede uyurdum :)Zaten 15.00’da biten workshoptan 16.30’da çıkmışım :)Bu işi, öğrenmeyi ve kendimi geliştirmeyi çok seviyorum , zaten söylemesem de belli oldu galiba :)
Fotograflarin da günü özetlediğini düşünüyorum.Daha çok fotoğraf için buraya..
Sizlerin düşünceleri neler?Deri detay  tasarım yarışmasina katılmak istiyor musunuz?

Yaptığım çantalarım.Mavinin dikişlerini ben yaptım.Morun süslemesini Cansu Çelikkol arkadaşımla beraber yaptık:)

Sonunda günün anlam ve önemini belirten sertifikam :) yaşasınlaaar :)

moda